To, co je za vačkou opravdu není mrazovka, ale jen záslepka. Je ale na úplně stejném principu.A to: Zátka je prohnutá a tím má i menší průměr.Takže namáznout hranu( hermetik, barva) vložit do díry ostrou hranou dolu a bombírováním ven. Zaklepat bombírung do roviny, tím se průměr zvětší a hrana se zařízne do boční stěny díry. Případně se ještě může průbojníkem natemovat hrana díry.
20. duben 2007