Já nevim, nikdy jsem to nedělal, tahle trubka mě teprve čeká. Ta hadička byl jenom návrh, ale je fakt, že vnitřkem by to bylo o hubu a zespod koneckonců taky...
To dala, ale po podvozku by jsem jí netahal, proříznutí, protrhnutí atd, a vnitřkem je to zase o hubu, a na STK tě asi nepochválí za hadičku. Natáhnout ta trubka jde relativně na erku dobře, je to zkoro pořád rovně a ohíbat jde dobře, tak by jsem nic nevymešlel.
4. květen 2007