spojková na stodvácu! naohýbat, zaříznout konce, napojit na hadičky, hotovo.
Já nevim, nikdy jsem to nedělal, tahle trubka mě teprve čeká. Ta hadička byl jenom návrh, ale je fakt, že vnitřkem by to bylo o hubu a zespod koneckonců taky...
To dala, ale po podvozku by jsem jí netahal, proříznutí, protrhnutí atd, a vnitřkem je to zase o hubu, a na STK tě asi nepochválí za hadičku. Natáhnout ta trubka jde relativně na erku dobře, je to zkoro pořád rovně a ohíbat jde dobře, tak by jsem nic nevymešlel.
a nestačila by palivová hadička? ta se natáhne relativně snadno...
Z brzdovích trubek prodávající se na metry 70kč/m, to by bylo asi řešení
Kde se dá sehnat nové palivové potrubí na erko, nebo z čeho se dá uděla?