přepis
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Míra151
8. květen 2007
On tě musí napsat jako nového majitele a tím pádem budeš v odhlášce
Pak do deseti dnu to musíš přihlásit v Boskovicích s novou pojistkou a evidenčkou.
Pokud to má SPZ BVB,BVC, 3B2 a podobné tak si značky nemusíš měnit
Líbí se
Link
Odpovědět
8. květen 2007