On tě musí napsat jako nového majitele a tím pádem budeš v odhlášce





Pak do deseti dnu to musíš přihlásit v Boskovicích s novou pojistkou a evidenčkou.





Pokud to má SPZ BVB,BVC, 3B2 a podobné tak si značky nemusíš měnit