RST, tak mám doma Yetiho. sice minimálně yetého, ale v super stavu a mám i nové kroužky.Je to originál, ne výbrus.😀
pro mě je právě momentálně nejjednodušší zkusit sehnat jen ty písty LS 72mm
dave: když vyměníš i vložky, tak je přece jedno, kolikátý výbrus máš, ne? Základní rozměr se dá sehnat snad jedině někde v garáži, pokud si to někdo kdysi nasyslil. Ani o prvním výbrusu jsem dlouho neslyšel, jedině ten 2. Přeju hodně úspěchů při shánění origo rozměru pístů, protože to je fakt jak Yetti. Všichni o něm vědí, ale nikdo ho neviděl...
vezmi trabantí, ty jsou taky 72 🙂
Chlap co mi brousil vložky, tak někam volal a jediný co mají je 2. A i ten chlap to říkal. Myslím,že 1. je nesehnatelnej, ale třeba se mejlím
díky,ale já potřebuju první
Písty 110LS = 110R a ty umím sehnat třeba já. Mám pouze druhý výbrus (72,5mm), je k tomu potřeba přebrousit i vložky, ale i to se dá zařídit. Mám komplet - písty s kroužky a píst. čepy. A 2. výbrusu se není třeba bát, jezdím na ně už 2 roky v RedShadowu (např.).
dají se ještě někde sehnat písty 110LS,dík