Marty, mohl bych Tě poprosit o ty fotečky ve větším rozlišení na mail? Předem dík.
foto celek - děkuju KDB za fotky
foto2
Tohle je eRko r.v. 1977 v původním stavu:
Protože mě jisté okolnosti nakonec donutili, že budu muset chladič vyndat, nahradím ho správným eRkovým, jakou barvu na jeho plášť? Je to r.v. 77.





a) šedou


b) černou