Barva chladiče
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Shop
14. květen 2007
Marty, mohl bych Tě poprosit o ty fotečky ve větším rozlišení na mail? Předem dík.
Líbí se
Link
Odpovědět
Marty110r
14. květen 2007
foto celek - děkuju KDB za fotky
Líbí se
Link
Odpovědět
Marty110r
14. květen 2007
foto2
Líbí se
Link
Odpovědět
Marty110r
14. květen 2007
Tohle je eRko r.v. 1977 v původním stavu:
Líbí se
Link
Odpovědět
mkupe
14. květen 2007
Protože mě jisté okolnosti nakonec donutili, že budu muset chladič vyndat, nahradím ho správným eRkovým, jakou barvu na jeho plášť? Je to r.v. 77.
a) šedou
b) černou
Líbí se
Link
Odpovědět
14. květen 2007