sakrá ...v Kopřivách...to je zase po tom obědě.....mozek se odkrví a JETO 🙂
jj 😀..... to je jako by jsi hledal tarovácký muzeum v Kořivách :O) 😀 🙂)))
Nojo Lány... to je to raní rezespání... a pak to mám najít 😀
Sakra! A já si, po tom co jsem viděl název tématu, už dělal naděje na výlet na tento víkend 🙁 Do Loun to mám kousek.
Jak malý kluk ...on neumí hledat :O) 😀
Louny nebo Lány ? 😉
Ahojkys,





nemáte někdo v povědomí nějaký kontakt na automuseum v Lounech?? Buďto nějaké spojení a nebo web adresu. ( potřebuji zjistit jak mají otevřeno )