Až do Aš..e
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
S.D.Gotrek
7. červen 2007
Mám tam blatník na 1000MB
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferry
6. červen 2007
Jsem z Aše, o co by šlo ?
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
6. červen 2007
😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Stanley
6. červen 2007
kolik ji je? 😉
...jestli ji je 16-nact, ale vypada na 14-nact, asiatka, BMI okolo 18-ti, tak si tam cestu rad udelam 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
6. červen 2007
HELP ;O) Nebudete někdo mít v nejbližší době cestu do Aše? Potřeboval bych tam vyzvednout nějaký objev z aukra ;O)
Líbí se
Link
Odpovědět
7. červen 2007