Mám tam blatník na 1000MB
Jsem z Aše, o co by šlo ?
😀
kolik ji je? 😉





...jestli ji je 16-nact, ale vypada na 14-nact, asiatka, BMI okolo 18-ti, tak si tam cestu rad udelam 😉
HELP ;O) Nebudete někdo mít v nejbližší době cestu do Aše? Potřeboval bych tam vyzvednout nějaký objev z aukra ;O)