Ahoj, Prosil bych poslat vsechny😀 Corel 13 mam, takze no problem. Radsi na pracovni mail Tvanecek@bauermedia.cz DIky Moc
ok, to by bylo fajn, ale kdyztak si to stahnu z toho webu
Jasne, ale lepšejšie bude ak Ti to pošlem v Corheli a dáš si vyrobiť samolepku v nejakej reklamke, sú to korunové záležitosti, a qalita podstatne vyššejšia...
aha, no tak ja nevim, tiff to taky dokaze ne? bych si to vytisk a na neco nalepil🙂))
Keď Ti to pošlem ako CDR-ko, otvorí to asi iba Corel, neviem isto. Ja to môžem uložiť v skoročomkoľvek, robím s Corelom ´13-tkou, a to je už poriadne zhovadilá verzia. Tam je skorovšetko.
A kdyz bych si to chtel vytisknout na samolepici folii - otevru to i v necem jinym nez je corel draw?
Mnóóó, ja budem mať aj svoj - www.mototechna.net, a bude to tam na stiahnutie, ale asi až budúci týždeň...
Ty jo, to je pěkný, si machr. Nestálo by za to udělat nějakej článek s takovejmahle předlohama? Případně nabízím prostor u mě na webu (www.skoda100.cz)
alebo:
alebo niečo z tohotók:
Som sa hral..., chce to niekto v corheli? Ak áno, napíšte aj v akej verzii... Cmuk