Fotky nemam,musel bych ji nafotit,má kliky ven,je na papírech,STK končí v srpnu,interier v cajku,nemá to boční ofuky na palubce a pal.je šedá,byl to rod.vůz,s kterým se najelo asi 1000km za rok.
Možná by byl dobrý trochu rozsáhlejší popis nebo pár fotek, ono to takhle moc lidí nenadchne...
Nachází se na Náchodsku,je na papírech a má kliky ven.
A kde se ta stovka nachází?
Škoda to je teda určite... presvedč ho nech jus kúsi aspoň dať na diely... aj to mám bohužiaľ priďaleko.
švára má stovku r.72 a chce ji dát do šrotu,já řikám,že je to škoda,protože má dobrou kastli,jen čelo je na kaši i s kloboukama a jeden zadní blatník(druhej je novej a přední jakš takš),končí stk.Chce ji někdo zachránit?