Fotky nemam,musel bych ji nafotit,má kliky ven,je na papírech,STK končí v srpnu,interier v cajku,nemá to boční ofuky na palubce a pal.je šedá,byl to rod.vůz,s kterým se najelo asi 1000km za rok.
švára má stovku r.72 a chce ji dát do šrotu,já řikám,že je to škoda,protože má dobrou kastli,jen čelo je na kaši i s kloboukama a jeden zadní blatník(druhej je novej a přední jakš takš),končí stk.Chce ji někdo zachránit?
8. červenec 2007