To Tatomechanük: Máš naprostou pravdu, taky s auty komunikuju, ostatní ze mě sice mají prdel, ale prostě ho jen pohladím po palubce a prohodím něco milého 😉





A onen známý seriál, kde je Michal Rytíř neohroženým jezdcem je nyní velmi k popukání, ale když byly premiéry a mě bylo 10-12 let, tak jsem ho doslova žral! 🙂
Ten seriál moc nesleduju, ale s autem mluvím i tak. (např. mu nadávám když nejede a když podá pěkný výkon ta mu poděkuju a občas i volant pohladím a obdivně mu poklepu na věnec !


Někde jsem četl motto : I auto je jen člověk! A podle toho je třeba se k němu chovat, ono ti to vrátí.
Bacha na to, ten seriál se Ti dostane pod kůži ani nevíš jak. Najednou jedeš, mluvíš na svý auto a honí Tě stíha, ža ono s Tebou nemluví 😮O 😀
a těch seků tam bylo mnoho 🙂 auto co dodá elektřinu jako elektrárna pro malé město🙂))
Knigt rider má nejmodernější kalkulačku do hodinek😀
Je vidět, že v tom seriálu nejsi moc kovaný. To zařízení přece alternuje výfuk, napodobuje kouř, protože Knight Industries KITT 2000 jezdí na fůzní články, kontrolované tím nejmodernějším 8-bitovým počítačem 😀
Dneska jsem se koukl na serial Knight Rider III a v jedné pasáži při opravě auta zaznělo: "to je Výfukovej Alternátor" pak jsem to radči vypnul. Proto se jen tak ptám: co to je??? k čemu se to používá???🙂))