Moooc pěkný. Mohlo by se zdát, že to je hodně peněz, ale když člověk veme v potaz, že to je ruční kusová a evidentně kvalitní výroba, je jasný, že to nebude stát jako hrouda plastu vyplivlá z čínskýho stroje.
vyhral si s tim dost
tady to je
Beru zpět, ona je to sice sobota, dvacátáho jánevímkolikátého v měsíci, ale až v srpnu 🙂 Takže konkrétně cca 25ho. Domlouval to táta a zapoměl zmínit že je to až za měsíc O🙂
A propos, pravděpodobně teď v sobotu by měla být výstava modelů (autíčka, letadýlka, lodičky a tak) v lobezské střelnici v Plzni a já bych tam měl mít jako takovou kulturní vložku vystaveného litra (M 1:1, samozřejmě 🙂


Takže plzeňáci, přijde se podívat, ať tam nejsem celý den sám, opuštěný... O🙂
Radku, zrovna v nejbližších dnech bych se tam chtěl zastavit a jsem rád že vím že tam bude něco k vidění 😉
Několik těchto modelů 1:18 je k vidění i na výstavě Českých hraček/modelů aut v Roztokách u Prahy. Některé jsou zasazené i do krásně provedených diorámat. Modely jsou precizně provedené a hodně věrné. Našli jsme na nich několik nedokonalostí, ale ty jsou myslím zanedbatelné (tvar bočního okna a tvar předního blatníku). Kdo výstavu ještě neviděl, vřele doporučuju.
Pěkné... když já jsem spíš na ty větší 😀





BTW: kdysi někdo stavěl nějaký model, doma najdu fotky. Myslím, že základ stál 2500Kč, a ten člověk to postavil k dokonalosti. Ale jinak každé RSo je pěkné 😉
je to to namakane, cena dost vysoka pre obycajneho smrtelnika co zije od vyplaty do vyplaty....





akurat "mriezky" na kapote, pod celnym sklom a vzadu pri trojuholnikovm okienku su iba malovane....








inak mat zvysnich 7,500,- tak asi nevaham
zajímavý .... taky mě dost zaujaly ostatní modely ... třeba Octavia I v měřítku 1:8 ...
Jaký je Váš názor na tenhle model, je to 1:18, cena 8.500,-Kč? http://web.telecom.cz/knoppmodels.cz/