takl jsme z HG konečně doma, ještě jsme pojezdili v českém ráji a dneska jsem dojela domu...Slunicko slapalo jak hodinky a ja vsem moc dekuju za to, ze jste tam byli, protoze bez vas by to proste nebylo ono...bylo paradne, doufam, ze se nejdyl za rok uvidime, ale ja budu mit do tamtech koncin v tomto roce castejsi cestu, takze snad neco spachame...bylo fakt moc fajn, diky
1. srpen 2007