lepidlo
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
vhml
12. srpen 2007
Spojíš příjemné s užitečným 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
crestik
12. srpen 2007
no to jsou další využití, že...
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
11. srpen 2007
to se čichá ne? 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
crestik
11. srpen 2007
toluen nefunguje?
Líbí se
Link
Odpovědět
vhml
11. srpen 2007
Já tam měl toho lepidla celkem silnou vrstvu takže špachtlička, drátěnej kotouč do flexy...
Líbí se
Link
Odpovědět
honza
11. srpen 2007
čau potřeboval bych poradit jak dostat pryc lepidlo ze strechy,kterym byl prilepenej molitan pod tapecirunkem,dik
Líbí se
Link
Odpovědět
12. srpen 2007