No u toho univerzálního Jablotronu necháš vnitřek-črevá tak jak jsou a na ně namontuješ ten elektromotor s ovládáním .
Nenene, ja som to asi špatne napísal. Elektroniku do toho mám, mne ide o mechaniku - všetky tie tiahla, lišty, lanká, lanovody, podvody, dorazy a podrazy, proste komplet črevá dverí.
http://www.9000.cz





Myslím, že budou levnější než Jablotron, kvalita ok, mám on nich centrální zamykání s imobilizérem, bezproblémový.
tak zkus univerzální .... http://www.jablotron.cz/ 🙂
Tam sa to musí vymeniť komplet celá tá mechanika, však?
z cohokolvek co tam vojde, kazdy riesi inak ja konkretne mazda626
Prosím vás lidičky, nedávno sa to tu písalo a ja to samozrejme nikde nevidím, ide o elektrické sťahovanie okien na eRko a ktosi kdesi napísal že je to zámenné s niečím z niečoho. Nevie niekto z koho-čo, komu-čomu, prípadne kam-čo? Mám taký vodojem že to bolo zámenné za mechaniku z feliny, ale niesom si istý. Díky za každú radu, prípadne sprdnutie.