Nenene, ja som to asi špatne napísal. Elektroniku do toho mám, mne ide o mechaniku - všetky tie tiahla, lišty, lanká, lanovody, podvody, dorazy a podrazy, proste komplet črevá dverí.
Prosím vás lidičky, nedávno sa to tu písalo a ja to samozrejme nikde nevidím, ide o elektrické sťahovanie okien na eRko a ktosi kdesi napísal že je to zámenné s niečím z niečoho. Nevie niekto z koho-čo, komu-čomu, prípadne kam-čo? Mám taký vodojem že to bolo zámenné za mechaniku z feliny, ale niesom si istý. Díky za každú radu, prípadne sprdnutie.
22. srpen 2007