Áha, tak to potom hej.... nicméně jsem dnes vyšrouboval všechny šrouby co mají so do činění s olejem, nechal jsem vytéct ten sajrajt ty spodní jsem pak zašrouboval a lil a lil dokud to nezačalo blejt z kontrolního šroubu..... CASTROL W80....
úplně stějně poslouží měrka olejová🙂 Olejová měrka je absolutně nejdůležitejší věcí v autě slouží ke třem životně důležitým věčem: měrka oleje, měrka oleje v převodovce a otvírák auta při ztrátě klíčků 🙂
Měrku oleje v převodovce ???? já myslel že máme kontrolní šrouby ??? Něco Jikrovi uniká ???
Já ho dneska ještě dorazil... ale zaslouží si pochvalu.


Dodávka objednaných dílů proběhla až do domu (a zase jsem mu zapomněl vrátit měrku oleje v převodovce - tak snad zítra).
njn, nemyslel jsem to zle, pokus o joke. se hned nenasírej 🙂
Kdo ví, jak to tenkrát bylo, ten ví a kdo neví, má blbý připomínky... Holt každej nemůže bejt borec, jako ty dejvVe 😉
tak já bych chtěl vidět Dejvidovo eRko když je takovej service machr. A vůbec proč vlastně nejede tím svým špígl nígl eRkem ? 🙂
Volové! 😀
Hele, když mě Dejvid přišel pomoct, tak výsledky taky nebyly moc pozitivní 😀.
Proč bruneta ??? S barbínou by bylo víc srandy 🙂))
Chrobe ty seš vážně vtipnej, to sem si mohl myslet, že když ke mě přijedeš a najednou ti přestane jet auto, tak za to budu moct já 😀
Upřesnění preferovaných předností.... 18-30, 175/65, bruneta.
Vzhledem k tomu že nejede Dejvid tak už jsem celkem v klidu a počítám, že už se vůbec nic nevysype... 😀
Už mi to došlo. Ty nehledáš spolujezdce, ty hledáš mechanika a ňoumu, co bude mít ruce od šmíru, až se ti něco na cestě vysype 🙂
Hledá se odvážlivec na uvolněné horké místo na sedadle spolujezdce pro tento víkend na GG. Odjezd v pátek 22.7. v průběhu dne (sraz v 15:30 ve Strakonicích) návrat v neděli v podvečer. Ubytování je zajištěno, program akce také. (http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=7766)





Zájemci pište zprávy či maily.