on line zpravy z expedice

V pátek by měl vyjít článek v jičínských Nových novinách, včetně zmínky o připravovaných eRekcích.
Takže jsem to sčítnul. celkem najeto za 8 dní dovolené 1750km, s průměrnou spotřebou (ted se podržte) 7,2L ! To je paráda, jsem velmi spokojen. Projeto 125litrů N95 s průměrnou cenou za litr 34,2,- takže 1km mě vychází na krásných 2,50,-/1km. Smutnější cifry nakonec za benzín celkem 4300,-, ubytování 6800,-. Celkově dovolená vyšla na 24tis. a to jsme si vařili sami večer v penzionu 🙂
Jinak mi jsme se včara vpořádku vrátili, celou cestu zpět pršelo a v čechách koukáme je ještě húře než v rakousku.
To je super, potěší. To ty Chrobe ?
Jo teď to čtu. To je super!! A na hlavní stránce 😀
přijel Stanley Rowerem kábrem
To se krapánek zasekl... Neřekl jsi mu blbej datum?? 😀
Já sedím doma....
Jo a dnes přijel hádejte kdo. Přijel moderní jebkou (nápověda pro znalé: anglickou bez střechy). Ale to už jsme skoro prozradil kdo přijel 🙂
aj sviště jsme viděli 🙂
místo zasvěcení poznají 🙂
na nejvyšším bodě si,nice Hochtor jsme nechali auto a udělali si výšlap na hřeben. fotka z půli cesty nahoru, pulka cesty po sněhu. svítilo sluníčko občas, sice zima, ale nádhera.
na vyhlídce Edlspitze. sníh nás trochu zaskočil, ale silnice byly suché.
Dnešní ráno krásně, takže jsme si dali GG znova a nelitovali jsme 🙂
fotky odemě budou až se vrátíme 🙂
fotky visej mj na me neb nejsem schopen dopravit 300Mb Chrobakovi.... Ulozto nejak stavkuje ci co.... dnes budu pokracovat.... Petre zazitky jsou nepopsatelne 🙂
Na článku se pracuje, trošku problém jsou fotky, neboť zatím mám stále pouze ty svoje (a já jsem nijak cíleně auta nefotil).
Jo, fotky jsou parádní, ale ....





každý den očekávám, že se v novinkách objeví krásný nový článek s uceleným souborem fotek, popisem cesty atd. a stále nic 🙁





??
Ty fotky jsou parádní a začínám litovat, že jsem nejel🙁.


Ty grafy jsou vaše EKG nebo co? 🙂:-)🙂
V každým pořádným filmu s honičkou v serpentinách to jedno auto bere střemhlav...takže tímhle jsem si pomáhal abych vám stačil 🙂
Hmmm.... zřejmě nějaká nábližka 🙂
Co to tam máš za propad?? To vypadá jako by jste s eRkem přeskočili 2 serpentiny a vzali to tam rovně 😀.





On tam Dajv něco křičel do vysílačky, že je to jízda jako ze skály, ale já mě zato, že to bylo na myšáka 😀
A dolu
Tak zkusím i já svůj graf...nejprve nahoru
No jo, to by asi bylo špatný...🙂 Výfuk tu asi nepadá
Ty už jsi někdy potkal eRko s upadlým výfukem??





Já zase neustále řeším tu vodu v chladiči. Dolejval jsem ji ve Strakonicích neboť eRku neudělalo České středohoří dobře... po malé úpravě pak chladilo na Gloku jako divý a nebyl s tím žádný problém a když jsme se vraceli tak ji vyházelo na Orlíku.


Prostě malý kopce nejsou pro něj 😀
Tak jsem si svůj díl autosmůly vybral naštěstí až den po expedici...eRko vydrží takovejch kilometrů, přesedl jsem o dvacet let dál...a po třiceti kilometrech mi upadl výfuk...stát se to erku na kopci...
Návrat 🙂
Expedice
Příjezd
Koukněte se na dnešní webkameru...přijde mi že tam nějak nasněžilo...
Nádhera chlapi,nádhera...Nevěřil bych,že to dáte.Takže klobouk dolů.-)
No tady svítí od rána slunce blbý ....
Nasypal jsem to na Picasu tak jak to bylo ,takže omluvte některé nepodarky, ale večer se mi to fakt nechtělo třídit...
tady dnes začalo vykukovat sluníčko, jsme po snídani, jedeme výletit 🙂
Chrobi ony ty auta vypadej zepředu dost podobně asi si Tě splet 🙂))))
Fotky musíme nějak sesypat dohromady a přebrat, asi to bude ještě chvilku trvat. Prozatím přidávám malý závdavek 🙂





Nejhezčí pocit ze zpáteční cesty přes Německo - zablikala na mě žlutá 911tka 😀 😀
Gratulace vsem, tesime se na podrobnejsi reportaz 🙂
Jj, je to tak. I modré erko dorazilo. Celou cestu až na hranice pršelo, od Znojma už bylo pěkně. Ujeto 1265 km, spotřeba 7.2 litrů(bez Alpenstrase - tam to bylo téměř 10 litrů)
Teďka psal Myšák že už jsou taky doma. Vše OK a bez závad.
S Mysakem jsme se rozdělili v Salzburku a on to valil na Brno. Po 17h psal ze je za Lincem, jine zpravy zatim nemam.
Taky jsme naskočili na dálnici, páč jsme se s naší mapou nedokázali vymotat tam kde bychom chtěli...ale teda neměl jsem z toho dobrej pocit, asi by to bylo za moc evropskejch 🙁
Hele těch zážitků je tolik že se to dost dobře popsat nedá. Není nad to vzít auto a vyrazit...





Pro všechny ostatní... zatím udržujte radiový klid o tom kam se jede za rok!!!!!!!!!!
Kolegové gratuluju k úspěšnému počinu - jste první a to se v historii cení.
Na Hochalpen si to vzalo cca 9 to už vím.