Sklenka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Franta
6. září 2011
Prodávala ji firma:Výtopna Zdice,která prodává různé kalendáře,pohledy,pexesa atd..., a měly tam i tyto sklenky s erky,stará Felda,octavia,tatra a taky různé lokomotivy.
Líbí se
Link
Odpovědět
RST
6. září 2011
Dobová nebo nová výroba?
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
5. září 2011
Minulý týden jsem pořídil sklenku er na Pyrocáru v Přibyslavi,foták mě to mechce zaostřit
Líbí se
Link
Odpovědět
6. září 2011