Prodávala ji firma:Výtopna Zdice,která prodává různé kalendáře,pohledy,pexesa atd..., a měly tam i tyto sklenky s erky,stará Felda,octavia,tatra a taky různé lokomotivy.
Dobová nebo nová výroba?
Minulý týden jsem pořídil sklenku er na Pyrocáru v Přibyslavi,foták mě to mechce zaostřit