jen doufám že se již neřešilo, zná někdo osud prodejny dílů škoda ve St. Lískovci v Brně U Hřiště? Zrušena, přesunuta? Pokud první, tak kam zajít, pokud druhé, tak kam jinam zajít ??(díly 100-120, konkrétně svisláky, kteréžto tady pokud mě pamět neklame na stodvácu měli) díky
20. září 2011