Článek jsem četl.Když o tom přemýšlím není to vůbec špatný nápad.Mít takhle někde uskladněný v suchu auto a zároveň mít možnost ho ukázat i jiným lidem.Je to rozhodně dost dobrej počin.
formule je replika Magdy od Vlčka ? Jirka, Jitka, Chrobák pochvala za trička, sluší Vám 🙂 Já si ze žalu koupil minulý týden mapu na příští rok 🙂
Což o to, budíky v rozměru 60mm jsou hrozně na těsno, tak jsem se bál aby vyšly vedle sebe o zbytek jsem strach neměl 😉.
Davide, pasuje to jako prdel na hrnec 😀 Jak díry na budíky, tak díry pro kontrolky. Dnes jsem to zkoušel s mou čtyřletou dcerou přiložit na plech přístrojovky v autě a i tam to sedí, takže veliký dík patří tobě 😀
A pasuje to vůbec? Překresloval jsem to dost na slepo...
Teda Jirko, tys to prásknul 😀 Teď budu muset co nejdříve aktualizovat článek 😀
Zásadně jde o to, že majitel, p. Tomášek + synové mají kamionovou dopravu. Jako takoví vyslídili po celém světě spoustu zajímavostí, které měli u sebe v areálu. Zároveň poskytuje zázemí pro veteránské testace a podobné akce. Takže spousta milovníků starých aut se tam schází, no a vznikl nápad svoje auta tam u něho \\"garážovat v muzeu\\". Je to tak nějak jako na Dyji (byl jsem tam, ale jméno mi vypadlo) - všechno od leštěnek až po nálezový stav. Přestože to mám asi 15 minut pěšky, tak jsem tam ještě nebyl, protože spoustu těch aut znám. Minimálně 5-7 aut podle Vašich fotek je aktivně v provozu (Triumph, 1000MB -64\\", 603, Matesem kropí v létě ulice, Š-100, Š120, Barkas...) Mimochodem minulý týden byl pořad České milování s \\"trabantistou\\", který sídlí na terezínském kruháči. Zatím - H
Posuzovat nemůžu v Kozovazech jsem nebyl. Původně jsem tu chtěl napsat pár řádkový článeček o celé akci, ale chválil bych to stejně jako Dejvid a psát to samé mě nebaví.


Co se týče muzea... "kravín" kde stojí 2 řady vozidel (viz fotky) Jejich stav - na ulici bych se otočil, na muzeum to není top jako v MB u škodovky či v Tatře, ale celková kompozice mě přijde velice kvalitní a nápad s barem a terasou před muzeem by si měli nechat patentovat 🙂
Podle fotek to na mě dělá lepší dojem než muzeum v Kozovazech. Tak se tam někdy příležitostně zastavím.
Jirko, a kdo tedy ?





🙂
Jak již bylo napsáno, super vejlet 😉





více zde: http://www.skoda110r.eu/?page=terezin
Tak tady je druhých pár fotek 🙂 : https://picasaweb.google.com/Jirka10/2011_Terezin?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNi9l-D_tOfsAQ&feat=directlink


Jak píše Sláva zdařilá taškařice, nádherný počasí, z5 jsem se zastavil za MATYm předat kontraband od M8 a zhlédl jeho Engine-leštěnku, těšte se na fotky 🙂 Vzkaz pro Petra už víme kdo leží pod 110kou 🙂
Tož dobré to bolo.. 🙂 ideální počasí + banda pacientů = super výlet.





Terezín... město zajímavé, ale důkladná prohlídka je na intenzivní den. Vstup do placených částí památníků za 200 na osobu jsme si odpustili a místo toho zasedli v místním motorestu.





Muzeum... nevím, 1 hala, pár aut které všichni vlastně dobře známe, ale zase proč ne 😉 Vařím tam docela přijatelné kafe, poladili jsme před muzeem motory, zdarma tam celý den parkovali...





Prvních pár fotek


http://chrobak-sacek.rajce.idnes.cz/2011-09-28_Terezin/
Je už někdo doma? Jak to dopadlo a stojí muzeum za vidění?
Tak já zejtra v 9:00 z Mostu
Mi nějakej dobrák přehodil klávesu, jasně že v 9,00 🙂
A my s Vláďou v 8:30 u pumpy v Plazech...
no to spíš v 9:00
Takže Doksy v 8:00
Odjezd z JC bude v cca 8h=> MB 8:30, Zahrádky cca 9:15, Terezín cca 10:00
Stejně tak já bych se připojil na konci Doks na BenziněPlus, jen v kolik?
Čapoune, jen nějak nechápu tvé počínání, proč posíláš někam auto, bez toho aniž by jsi se sám zůčastnil... Trochu mi to připomíná tuhle http://www.nasepenize.cz/poslete-sveho-plysaka-na-dovolenou-vznikla-unikatni-cestovka-6239#Pro srovnán kýčovinu...
No já bych vyslal auto do Úštěka ale taky bych potřeboval vědět nějakej ten drobnej harmonogram v kolik má čekat na Pumpě 🙂
Já bych se připojil v Doksech či Zahrádkách, jen v kolik?
Vzhledem k tomu, že jedu z opačného směru se sejdeme až na místě. Na jakou hodinu plánujete příjezd?
S největší pravděpodobností, hraničící s jistotou 😀, pojedu taky, takže je na organizátorech (Chrobák Sáček?) navrhnout trasu a čas a kde se budeme "spojovat"...





Jenom bych měl za sebe prosbu na rozumný kompromis - trasa nemusí jet kolem mého baráku (na tom netrvám 😀), na druhou stranu, abych nemusel zajíždět kvůli 30 km v koloně 80 km navíc... Prostě dejte trasu a budeme iterovat 🙂
No a tak kdo kde s kym v kolik a hlavně za kolik?
Našel jsem na Netu článek ohledně toho muzea v Terezíně tak ho dávám do placu.





http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/20110923-ich-muzeum-auta-terezin.html
jj přesně tak... teď už tam am zas origo čelo a neni problém 🙂
Jikra: Čo sa týka tej zadnej kapoty a stovkového čela, tak sa to dá dopasovať, tak, že sa skráti skrutka a skráti pružina, kedže stovkové čelo má zámok vyššie. Už som to videl na viacerých eRkách, že v mieste zámku mali z vonkajšiej strany prasklinu na laku, ako sa tá skrutka oprela o vonk. plech.
Chrobe tohle už mam zasebou, když jsem neměl origo eRkové zadní čelo a kapota motoru byla pořád vysoko, a já utahoval a ona byla pořád vysoko... a já utahoval... a ejhle.... boule 🙂))


Asi se na to vykašlu, ale dybych to přítáh tak by tam i míň táhlo 🙂 To je dilema 🙂
Bohužel nedorazíme, mooc práce... Nicméně při návratu z GG2011 kdy celých 550km propršelo se trochu vody do kufru přes gumu dostalo...
No a při problémech s auty mohu zajistit drobný servis, páč Terezín moje sídlo jest... Přeji Vám Hezký výlet. H
Až budeš dotahovat tu kapotu tak bacha jestli nemáš prohozené zavírání se zadkem (vozu). Zkušení již vědí proč 😉
Dejvide máš jedno...... eRka ani eRkaři(ky) nejsou z cukru, celou cestu z Jičína pršelo... a jak jsem to valil po dálnici, tak mi lítala voda do kufru... budu muset zkusit přitáhnout kapotu 🙂
Vypadá to slibně, snad vyjde i počasí...😉
No pokud nebude valka neb mobilizace tak s holkama dorazim. Koneckoncu mam to za barakem 🙂
Možná my, když se mi povede znásilnit rodinu, uvidíme... účast ještě definitivně potvrdím...
Když mi to nevyjde bo sem v práci zasekanej jako sviňa tak pošlu aspoň Superstroj s posádkou .
Pokud mě netrefí meteorit tak bych přijel.
Předběžně z Jičína asi ChS a já, v Lípě bysme potkali m8... Kdo další?😉
Silně mi to připomíná muzeum v Kozovazech, které jsem navštívil nedávno a jsem z něj trochu rozpačitej. Začínám z toho mít trochu dojem, že retro frčí, tak rychle vznikaj muzea. Já se tedy nezúčastním, ale i proto, že v uvedený den máme u nás ve firmě pracovní a volno bude v pátek.
Pro všechny kteří nevládnou komunikačními kanály FB.


Dne 28.9.2011 se otevírá v Terezíně muzeum automobilů... co takhle se na tu slávu vyrazit podívat??