Pasoval jsem na erko jenom originál plecháče - začal jsem zadníma + dveře - tak nějak, aby to sedělo společně a s prahem, a k tomu jsem pak dopasovával předek - to byl porod, ale nakonec to celkem sedlo.
mám na vás jednu otázku a dúfam že mi pomôžete s mojim problémom.
Ide o to že sa chystam dopasovávať karosériu (blatníky,dvere, kapoty) a riešim jedem problem.Chcem použiť blatníky od pána Krajanskeho (len širšie lemy).Od čoho sa odpichnuť, či naskor nahodiť dvere a dopasovať spodnu škáru s prahom alebo predny blatník alebo ako.
1. únor 2012