Přibzdi u mě. Dám ti nějaký zbytky co mi tu překáží. Za mě bych se přikláněl k variantě neflikovat a nenatírat. Kup dva balíky Elastobitu s minerálním posypem navař to na to a máš do důchodu pokoj.


PS: Nebo čehokoli modifikovaného s min posypem.
Na nějaký nátěry se vyhul, jak tu již psal M8, poškozená místa nahřej PB hořákem a přelep další vrstvou nahřátého asf. pásu, větší plochy ve spádu a "po vodě".
Nosná kce je betonová deska. Na ní je několik vrstev ipy a asfaltových nátěrů, předchozí majitel se o to moc nestaral, takže to mrskal jedno na druhý. Horní vrstva je místama odfouklá. Zkusím tu ipu plus asfaltový opravný nátěr. Prý se s tím dá pracovat do 5°C.
Pokud jde o nouzovku, koupil bych roli střechařský ipy, nadělal si čtverečky nutné k opravě špatných míst, nahřál a zalepil...
Mno především je dobré napsat jako krytinu tam máš a z čeho je nosná kce.Předpokládám, že střechu máš plochou...


Plech?Trapéz?


Beton s lepenkou?


Prkna s lepenkou?


PVC Folii?


Vcelku rychle se to dá opravit pár rolema asfaltových pásů, ale záleží na podkladu.
Ahojte,





omlouvám se za OT, ale mám ze střechy cedník, předevčírem jsem byl v garáži, venku lijavec a já koukám, že mám ze střechy cedník. Nekapalo to, ale rovnou pršelo. Přitom ještě před měsícem bylo vše OK.


Otázka zní, co byste mi doporučili jako rychlou, levnou, provizorní opravu? Než bude jaro, abych mohl provést kompletní rekonstrukci... Mám koupit nějaký tekutý asfalt a nahřívat plamenem, nebo plachtu? Potřebuju aby mi to nevzal vítr a vydrželo to cca 4 měsíce. Nevíte někdo? Předem díky moc!!