Pokud si pamatuji, kabel je natažen od spínače zpátečky, ale jedná se o spínané "+", dále by na LEKRu měl být ještě kabel, který bude uzemněn, je samostatně vyveden, když se podíváš na karbec, z pravé strany.
Nezkoumal jsem, co přesně na LEKRu uzavírá nebo otevírá, prostě to tak má fávo zapojené, tak jsem to zapojil stejně, pokud to nemáš zapojené, může to být důvod proč nestartuje... ale jak tvrdí Petr Houška: buď nemá pálit co nebo čím...
Ahoj poradí mi někdo o elektrice ke karburátoru? Mám v erku motor ze 120, ale je tam karbec asi z favorita a vedou mi k němu dva dráty. jeden k nějaké malé cívce z boku a ten samý pak pokračuje k takové placaté kulaté věcičce z druhé strany.
Kam to má být zapojeno a je možné, že kvůli tomu nemohu nastartovat? Díky...
16. březen 2012