Fotku mám jednu 🙂 v rozebraném stavu, ale není problém pro fotodokumentaci rozebrat a zrepasovat jinej.... mam ještě jeden.. nafotím a udělám nějakej popisek...ale mám vyšší smělejší cíle.... použít místo původního motoru motor z Fabie II. generace,který má při obdobných rozměrech větší výkon.... a to už stojí za článek...
Dobré ráno,neví nějaká dobrá duše, kterak BEZPEČNĚ sundat a zpět nasadit vrtuli ventilátoru čerstvého vzduchu Š110R ??? Ptám se z důvodu repase motoru, neb se točí dost ztuha.
29. březen 2012