Ventilátor čerstvého vzduchu

Tak mam nafocíno , jen to zpracovat,okomentovat.... což bude někdy příští týden
čau, určitě udělej. a pošli mi prosím foto a info od mysaka na email. díky.
Tak udělej dva 😉
Fotku mám jednu 🙂 v rozebraném stavu, ale není problém pro fotodokumentaci rozebrat a zrepasovat jinej.... mam ještě jeden.. nafotím a udělám nějakej popisek...ale mám vyšší smělejší cíle.... použít místo původního motoru motor z Fabie II. generace,který má při obdobných rozměrech větší výkon.... a to už stojí za článek...
Tak doufám, že máš fotky a uděláš článek 🙂
Tak díky Myschakovi úspěšně rozbráno, přední ložisko přirezlé, uhlíky zatuhlé, vyčištěno , namazáno, poskládáno, teď se točí jak když vyjel z AZNP 🙂
Dobré ráno,neví nějaká dobrá duše, kterak BEZPEČNĚ sundat a zpět nasadit vrtuli ventilátoru čerstvého vzduchu Š110R ??? Ptám se z důvodu repase motoru, neb se točí dost ztuha.


Dik J.