guma čelního okna 110r

profil vše by mělo bejt shodné a doplněno sametkou kvůli škrábání ale to bude mít nějakou evoluci tak uvidíme jak to pude na svět chci to do srazu 110r stihnout 🙂
K té vnitřní sametce mám pár dotazů:





- píšeš sametka, bude tedy součástí toho vnitřního profilu v místě styku s oknem navíc sametka?


- tvar v řezu bude naprosto shodný s originálem? Tvar je poměrně členitý a stěny profilu jsou dost tenké, nemáš strach, že se bude ten profil z gumy deformovat - v podélném směru vlnit sám o sobě a při plném stočení okna padat, mít snahu se sklápět do prostoru pro okno?





Ten původní plast měl dle mého názoru z výše uvedených důvodů svůj smysl, v dnešní době by jej stačilo doplnit o sametku a hlavně na dveřích zafixovat předepnutej na obou koncích, pak nebude škrábat skĺo, praskat a vlnit se.
zdar lidičky snad to nebude vadit že to sem dávám ale sehnal jsem slepené gumy na okna přední a zadní slepené né metráž jako od svobody


http://www.veteran-skoda.cz/index.php?route=product/product&path=73_75&product_id=91





Jo a zadal jsem výrobu vnitřní sametky dveří aby byla gumová jako venkovní a ne ten tvrdej gumoplast nebo co to původně bylo. tak snad mi to brzo v metráži výrobce dodá