Ted jsem na motoburze o víkendu pořídil mj. za 50kč knížku z roku 78 s názvem RALLYE ŠKODA která je popsaná i zážitky samotných jezdců a je tam i poměrně dost krásných fotek,černobílých i barevných,moc dobře se to čte a kouká na fotky,možná ji někdo znáte🙂.
15. květen 2012