Tlumiče Kayaba po N-té

Kayaba jsou kvalitní tlumiče, rozhodně s nima neuděláš chybu, mají jedinou vadu - nejdou sehnat. Mají je v katalogu, ale pokud neuděláš objednávku na 100 sad, do výroby je nepošlou. Takže pokud se nedá dohromady dostatečný počet lidí aby udělali hromadnou objednávku, myslím, že máš problém vyřešený - sežen nové PAL a nebo slušné staré a nech zrepasovat.
Tak to jsem docela překvapen. Myslel jsem si že nákupem Kayaby na to auto dám to nejlepší co lze .
Na celý nový tlumiče se z vysoka vys...





Sehnat někde 4 kusy rozebiratelných, jetých, nechat zrepasovat a přitvrdit u Kůrky, hodně muziky za pár korun
Jak píše m8rinek, koupit nové origo, na aukru není problém je 1500 sehnat, když se zadaří i za 1000.
Asi bych koupil nový origa, zahraniční bývají větší bláto než naše.
Vítku ty původní jsou totál i včetně kovovýho Obalu.Takže tam je jakákoliv repase trošku scifi🙁
A není lepší nechat staré zrepasovat u p.Kůrky a rovnou je nechat lehce přitvrdit?
Už sem to tu jednou řešil.Chtěl bych si udělat radost na Erko kterou bych zlepšil jizdní komfort.Na auto jsem sice šoupnul starší tlumiče Monroe ale není to furt ono.Je to samozřejmě lepší než originální tlumiče jež jsem z Superstroje kuchal ven nedávno.


Pořád přemýšlím jestli jít do EXEL-G nebo do GAS-A-JUST .


Pozná člověk rozdíl za jízdy v jejich konstrukci?


A potom kde je koupit tak aby je fakt měli a člověk na ně nečekal měsíc🙂