Jáj, samolitr, špatně jsem se odjátroval: po protočení šál - vlivem zadření - zbývá motoru asi tak vteřina točení, načež se to zastaví a půjde to rozebrat tak leda kyselinou sírovou
Je to až až, pak neotočíš motorem... jestli ojnice při 40NM na klice blembá, tak máš špatnovýbrusový šály... Jo a nezapomeň to zalepit, když se ty matky povolej, tak to mlátí jako blázen, pochopitelně😀
3. červen 2012