Pro pravověrné veteránisty sice možná noční můra, ale mě se to celkem líbí. Rozhodně lepší, než kdyby to skončilo ve šrotě. Furt lepší využít aspoň některý části jako dekoraci, poutač nebo něco takovéhleho.
Framo je velice pěkně udělané. včetně interéru, jenom uvnitř chyběla řadící páka, co chybělo pod kapotou se mi nepodařilo zjistit. Přivezli to na podválu a nechtěli se moc bavit, jenom vydělávat.
5. červen 2012