Favorit - nastartuje a hned chcípne

Tak jsem to zkoušel na benzín a jede...i když se mi zdá že je to nějaké zdechlé...zkusím teda ten ventil, nevím co mě čeká, ještě sem se v tom nikdy nevrtal
Tipnul bych si na elektroventil na plynovém potrubí Je zasviněnej a občas neotevře.
Zdarec, už jsem tady zas a potřebuju poradit s Favoritem LPG. Mám přepnuté na LPG, nastartuju se sešlápnutým plynem, otáčky vyletí nahoru a hned klesnou a chcípne. Můžu mačkat pedál jak chci ale už nereaguje. Poprvé se mi to stalo včera večer, auto jsem teda nechal přes noc venku. Ráno bylo všechno v pořádku a normálně sem odjel. Když jsem chtěl odjet z práce zase jsem se s tím nedomluvil....který komponent mám vyměnit? Něco už jsem hledal a mám tipy na VN kabely a cívku v rozdělovači...