Zdravím,





Dámy a Pánové, nemáte někdo zkušenost s firmou Auto Sognare? Měli by se zabývat renovacemi veteránů. Na stránkách proklamují, že umí všechno, ale v referencích mají jednoho Mercedesa.





Budu rád za každou informaci.





Děkuju!





P.