sic trochu starší téma, ale přispěji svojí trochou ... já koupil skelet postavený z nových plechů za 2,5 tisíce asi tak 6 let zpátky...ale to tak, že na něm byla ještě práce, dveře nebyly, tudíž ani dopasované, prahy jsem měnil, páč byly uvnitř mravenci, jak to pán nechal dlouho stát u stodoly... na druhou stranu-burzovní ceny páru blatníků jsou někde okolo 8-10 tisíc - takže jen za blatníky cca 20, podlahy, prahy, podnárazník... no a práce... takže za 10 je to ZADARMO! pokud je to z nových dílů a není kastle šišatá...
Rudis: pokud je to udělaný poctivě, tak to je cena práce, možná ani to ne dneska, takže pokud bych stál o octaviu tak bych to bral.
je


Ale aby to bylo udělaný pořádně
Mam možnost koupit vyvařený skelet z nových dílů bez sedaček, motoru a převodovky za 10 000kc. Je to dobrá cena?
Asi jako odhlášená Octávka. Samotný skelet leda v inzerci možná v řádu tisíců (ale jetý).
tak to jsem ani neviděl prodávat. spíš než kolik by stála, vůbec tento ND sehnat...





Pro porovnání, funglovka karoserie na š100 ze stodoly se před pár lety pohybovala kolem cca 40tis u "překupníka", "nálezce" ji koupil tuším za 25.
U staré
staré oktavie, nebo nové ?





Staré bude jednoznačně problém vubec sehnat.





U nové, to už je I. generace ochcávky tak staré auto, že jako náhradní díl automobilka neprodává ? 🙂





Tipuji u nové 10-20tis za karoserii zdravou, šikovně bouranou, nebo koupit celý krásny kosek z GB a přeskládat si to.





U staré, 40-60tis ?
Zdravím nevíte někdo v jake cenové ralaci by se mohla pohybovat zdravá kastle skody octavie? Díky