V tom článku píšou, že se autor inspiroval u Citroenu SM.
Souvislost snad ani ne,ale detaily jako ta svislá zadní světla na hraně karoserie,tatrakapsy na bocích a překryty zadních kol...možná by se toho našlo více,nicméně ať je to jak chce,klidně bych si takto dokázal představit důstojného nástupce legendární T603.


Ovšem nového McLarena bych si také představoval úplně jinak.-)
Nějak moc nevidím souvislost s T603, krom černé byrvy a trochu kapkovitého tvaru. A ani se mi to nijak nelíbí. Klasickej McLaren je rozhodně hezčí.