Konec srandy,dřív než něco začlo,jako vždy 🙁..
Včera jsem objevil erko v Přeloučském autobazaru. Viděl jsem ho jen z autobusu, jeli jsme na firemní akci. Kdyby někoho zajímalo...


http://maps.google.cz/maps?hl=cs&q=p%C5%99elou%C4%8D&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1366&bih=677&um=1&ie=UTF-8&sa=X&ei=O2JUUOnRI8zltQbU😲GwBA&ved=0CAkQ_AUoAg
Jo Radku,ten je dobrý 😀. A už jste viděli nové snímky sondy Curiosity?? Objevila něco neuvěřitelného!!! 😀
Nechci zakládat nové téma, tak odlehčím trochu okurkovou sezónu...





Konečně seriózní test!


1. Jsi hezký?


ano - 1 bod


ne - 0 bodů





2. Jsi chytrý?


ano - 1 bod


ne - 0 bodů





Vyhodnocení:


2 body: jsi hezký a chytrý


1 bod: jsi buď hezký, nebo chytrý


0 bodů: jsi ošklivý blbec
Zkombinuji RST a danika a vyjde mi Autopřívěsy Mýto 2 Nápravový Užitkový Přívěs AutoMobilů





To zní celkem dobře = mohla by tp být i pravda
2 Nápravový Užitkový Přívěs AutoMobilní?
Pailot: není problém se zápůjčkou jen si musíš sehnat votuzidlo které to může legálně táhnout - to nemám ani já (zatím)





Nikdo jiný se nepřidá ve fantazírování - měl jsem podobný nástřel jako RST ale ten měl o pár nápadů víc.Nicméně zmíněná písmena U a M na konci mi dělala a dělají problémy stále
To je dobré, že se lidi chlubí svými nákupi. Aspoň člověk ví, kam se obrátit v nouzi.
Radku jako typ byl vyvynut a schválen do provozu za socializmu.Proto je pro mne socialistický stejně jako třeba škoda favorit
Co třeba: Autopřívěsy Mýto 2 Nápravový U(?) Přepravník Automobilů M(?), přičemž U a M mohou mít nějaké skryt významy, jako třeba snížená plocha mezi koly (kola vně plata), brzděný, s navijákem, na kouli Iso 50, nějaká kategorie nosnosti apod., tam mě nic konkrétního nenapadá. A moc socalistický asi není, když byl vyroben 91, ne?, jinak good.
foto z inzerce
Ahoj, máš fotky platáku prosím, by mě docela zajímalo. Děkuji.
Jak něktří možná již víte koupil jsem si plaťák socialistické výroby.


Jeho obchodní název je dle přiloženého obrázku AM 2 NUPAM.Skoro bych si tipnul že to označení je jakási zkratka = něco jako ČSAD,ČEDOK či LIAZ otázka do pranice zní co to mohlo znamenat.Zkuste zapojit fantazii a pokuste se to rozklíčovat.