Nové hadice k Motoru Škoda 110R

Tak už jsou hadice doma juchů 🙂
Tak jsem je dneska obědnal v OB auto díly.Takže už jsou holky gumový na cestě k Čapounovy 🙂
Noo třeba hadic k termostatu mam habakuk, ale dlouhejch k pumpě o řád méně...
haleť zejtra se podívám. Myslím si, že bych měl něco mít.. napíšu ti..
Ještě k hledání dílů - docela se mi osvědčila metoda prostě do google hodit škodovácké číslo dílu ve tvaru XXX-XXXXXX a ono to občas pomůže (ne vždy bohužel, dost často vypadne jen odkaz na elektronický katalog). Každopádně zrovna tyhle hadice se válí snad všude, přesně ten typ dílu který dostanu skoro vždy když mi někdo nabízí "mám doma nějaký zbytky, nechtěl byste to"...
Chrobáku dík to sem ale blbec tam jsem měl juknout jako první 🙂
Čapoune, podívej se sem http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-100-110r/ostatni/ a zachovej se dle toho.
Mkupé u nás V autodílech je to pase. Nejsou už díli ani na 120cítky a už začíná být problém s mraky věcma na favority.


To byl jeden z důvodů proč jsme jeli do toho Bakova nad Jizerou protože u nás nic není.


Překvapilo mě že sortiment 120cítek je pryč i v Prondu v Kosmonosích.Tam jsme vykoupily poslední sadu tlumičů Ateso a ještě originální kotouče Ferodo.Já sem hledal po netu zatím jsem ty hadice neobjevil nikde v Eschopu.
Představu? Čapoune, hmm to je dotaz....





Koupíš je ještě občas v prodejně autodílů, v inzerci, na burze, na Aukru...





Poradím ti, co si dát třeba inzerát...





Tu hadici, která tvoří mezikus mezi vodní pumpou a trubkou k topení a dále do topení a zpět, koupíš běžně v autoprodejně dílů nebo v obchodě k tomu určeném.





Hadici od vodní pumpy k chladiči a od chladiče k termostatu, jak jsem psal výše nebo ti můžu nabídnout ze svých zásob, cenu po SZ.
Dneska jsem chtěl do auta nalít Fridex a auto zazimovat a bohužel při manipulaci s hadicí od vodní pumpy k Chladiči mi tahle hadice praskla.Koukal jsem na ty další a bohužel i ty jsou dost spuchřelý máte někdo nějakou představu kde by se dali všechny komplet koupit a zhruba za kolik?