Domo Robo a je tu Jawaplan
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Čapoun
1. listopad 2012
Ještě jedno foto🙂
Jinak více o stroji zde :
http://www.zelenka-veterani.cz/katalog/zbozi/0012021/jawaplan
Líbí se
Link
Odpovědět
Čapoun
1. listopad 2012
Našel jsem na internetu tenhle kousek. Je úžasný vidět co naši předkové dokázali postavit když chtěli jezdit.
Líbí se
Link
Odpovědět
1. listopad 2012