Tohle má smysl jen když.. , podobně jsme se na vojně starali o uloženky, najelo se do vaku a vak se uzavřel ale s tím rozdílem, že se do něho pomocí vzduchotechniky vháněl vzduch, který udržoval vak napnutý a k tomu určenými otvory zase z vaku odcházel.
Když jsme se bavily o tom zazimování těch našich miláčků .Objevil jsem na internetu tuhle zajímavou nafukovací autoplachtu.Má s tím někdo z vás zkušenost?
6. prosinec 2012