AAA auto kúpilo značku Mototechna
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
jano130rs
7. únor 2013
Za adkúpenie značky dostaneš províziu konečne dokončíš žltú RS a navyše vyhráš aj basu kofoly o ktorú sme sa stavili
Líbí se
Link
Odpovědět
mototechna
6. únor 2013
kurvy 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
kpt.Budha
5. únor 2013
Na Slovensko to trvá půlroku než dojdou zprávy...inu jako dřív 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferdo mravec
5. únor 2013
Myslím že to nepotrebuje komentár. Snaď len toľko že doteraz sa mi pri slove Mototechna vybavila socialistická predajňa v ktorej stáli naši miláčikovia, od teraz sa mi pri tomto slove vybaví zlodejský aaautobazár.
http://automix.atlas.sk/novinky/807197/mototechna-je-spat-s-jazdenymi-autami
Líbí se
Link
Odpovědět
7. únor 2013