AAA auto kúpilo značku Mototechna

Za adkúpenie značky dostaneš províziu konečne dokončíš žltú RS a navyše vyhráš aj basu kofoly o ktorú sme sa stavili
kurvy 😀
Na Slovensko to trvá půlroku než dojdou zprávy...inu jako dřív 🙂
Myslím že to nepotrebuje komentár. Snaď len toľko že doteraz sa mi pri slove Mototechna vybavila socialistická predajňa v ktorej stáli naši miláčikovia, od teraz sa mi pri tomto slove vybaví zlodejský aaautobazár.





http://automix.atlas.sk/novinky/807197/mototechna-je-spat-s-jazdenymi-autami