Ono to lízo na první pohled (i na druhý), po namontování vypadá strašně vysoké, ale když dáš nárazník, už je to lepší 🙂
asi stačí tskhle, jen kolik je vysoké cca ?
JJ to je to stejný, půjdu na garáž, tak ti ho můžu vyfotit demontovaný...
M8: dík za info, a to je líze, která má Petkar ?





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=690&olimage=18378
Petkar: Velice, díky něco takového jsem si představoval. ještě mrknu doma do kompu na fotky z eRekcí na tvéhé eRko jak mu to na něm sluší 🙂
Lepší záběr na to lízo co dával RST: https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=690&olimage=18378





Toto mi přijde jako elegantní náhrada originálního líza, které je na našlapanější mašiny, přece jenom trošku nízké... a Karkulce by mohlo velice slušet...
s laminátem neumím (zatím) 🙂





Ale bohužel toto není to pravé ořechové.





Každopádně díky.
Vidiš, to taky mam, jen za 500Kč jednodílný 😀.
Umíš-li s laminátem, tak mám na prodej lízátko ,,na díly" 🙂





http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/tuning-styling-prodej-cz/166616-lizatko-s100-1/
Ten spojler viz dole mám sundanej z jedný stovky, bylo mi ho líto vyhodit, tak když by ho někdo chtěl, dám ho zadara. Je v Praze. Martin
A nebo se dělá novodobý spoiler, který mám na autě třeba já, je tvaru obdobného jako kvasinský lízátko, ale je vyšší a má díry k brzdám. Výrobců je více, např. KS motorsport:





http://www.ksmotorsport.cz/tuning/automobily/index.php?category_right=27





A dělaj ho i v carbonu, naprosto nedobově, ale to já lajkuju.
No vidiš, za ten by bylo lízátek😀
Trimaster nemám, ale vím o Personalu, kolega jawař ho má na Audi Coupé, zatím se mi nedaří mu vysvětlit že tam mu je k prdu. Ikdyž je pravda že jsem za ním zatím nebyl... 🙂
Přijď s tripmasterem od Haldy a ještě Ti doplatim, ale na koleno, zatim stále mam 😀.
V tvém případě bych měl pro tebe něco lepšího než peníze 🙂





toto čerstvoučké, vonavé ...





http://moteleven.cz/images/jidelni_listky/Speciality_cs_2011.pdf





za tvé "šušené" originál kvasinácké lízátko 🙂))
Originál tu jeden sušim, ale než ho prodávat za menší peníze než je replika, to si ho radši nechám 🙂).
M8 díky moc. Paskvila nechci, když už tak to to vypadá pěkně a lízátko ke konkrétnímu vozu určené.





Takže kavasinácké je to pravé ořechové, zkusím ještě počkat jestli se někde neobjeví originál, kdyžtak replika, 800,- není mnoho, čekal jsem i víc.





Díky.
Je to lízátko od firmy pb tušim, vyrábělo se jako dobový doplněk a bylo tak nějak uni (dávalo se i na žigo), nicméně vypadá blbě, boky nelícují s blatníky, předek je rovný. Raději bych koupil za 800 repliku líza z Kvasin





http://www.mkkosa.cz/ambitioncar/s100-110r-coupe-predni-spoiler-uzky/
to samý jsem měl na Růženě když jsem jí koupil
To vypadá na dobovej doplněk, taky jedno mam, ale moc nesedí k blatníkům.
Já myslím že tohle je z okruhové RSky (nebo mu je podobné)
otvory by měly sloužit pro chlazení brzd, ne pro mlhovky
Ahoj ve spolek, prosím o radu, na karkulce (kilo) nemám dobový doplněk - lízátko. Rád bych doplnil, ale nevím které, vyrábělo se jich spusta. kvasinácké, s atestem, apod





Na virtu jsem našel toto za litr. Nevyznám se v tom, aby to nevypadalo jak šaškárna, je vhodné na kilo ?





Díky, dejv.