Kdybych jel do Brna jen kvůli Autosalonu, tak bych byl zklamaný. Ale i tak mě potěšila dvě GTR, Mazda6 (sedan :-*)a naživo jsem viděl OIII combi. Nejvíce se tam vytáhl Hyundai, Škodovka, Ford zbylé značky jen z povinnosti. Po areálu se ploužily: Honda CRV, Mazda6, Civic, Toledo, Rapid, Octávka, Elysé, Outlander, Outback, Legacy, Cadillac CTS 2,0T, k půjčení byly i Elantry, i40, Genesis, Veloster. Na to, že je krize, tak se divím, že to evropské automobilky tak flákají.
Letošní autosalon byla pro mě ztráta času, spousta lidí namačkanejch do dvou pavilonů, na spočítání vysatvujících značek Vám stačily obě ruce. K exponátům jste se nuseli doslova prostrkat, že škodovky jsem neměl nic...jedním slovem ubohost.
Kromě eRka (civilního a s rámem) tamy byly ještě RSa a pár dalších škodovek s motorem vzadu včetně formule.
Tak sem se byl fčera podívat. A jak už tady zaznělo, nebýt závodních aut, byla by to opravdu bída. Navíc je mi z těch novejch aut nějak smutno. Opravdu se to šidí, jak jen to jde, aby to bylo levný.
Hezké erko, ale ten výfuk... nicméně mě zaujalo, že ani škodovka nemá zájem tento autosalón pozdvihnout - superb představí v číně, RS v Goodwoodu...
Smutné na tom je, že závodní auta tam mají být naposledy zítra. Proto sme nakonec přehodnotili plány a vyrazíme zítra, aby sme viděli aspoň něco zajímavého...
Taky tam jedu, ale podle všeho to bude slabota 🙁
Dlouho jsem tam nebyl, ač to mám za domem, ale letos bych šel mrknout, nejspíš dojede i Máchal, tak z toho můžeme udělat Radku malej sraz 🙂
Rozhoduji se jestli autosalon nebo toto: http://skoda-virt.cz/cz/forum/akce-a-srazy/165338-srandovni-slalom-lulec-u-vyskova/





Autosalon je podle mého rok od roku horší. Ale to jsou všechny veletrhy..
O nadcházejícím víkendu se koná v Brně Autosalon.


Chystá se tam někdo?


Zatím zvažuju, jestli to má smysl tam jet nebo ne. Bohužel to na mě dělá skoro dojem regionální prodejní výstavy.