Jo pumpička fachá,navíc sem dával i novej injektor..vono to nedělá jenom když na to vyloženě dupnu.. i když mam trojku někde kolem 30ti 40ti km/h a neopatrně přidam tak se to přidusí..ale jen na okamžik třeba po vteřině to jede normal..právě sem myslel že je chudá směs páč byli bílý svíčky,tak sem místo 120/200, 135/160 dal 125/190, 135/160 ale změna žádná,cuká furt jen líp tahne..
Ahoj.. mam menší problém, ve 105ce s motorem felicia. při větší akceleraci se motor nejdřív na okamžik jakoby zacukne a pak teprv zrychluje.. i při zrychlování z nižších otáček nejdřív trochu zacuká a pak až se rozjede normálně, jediný kdy to nedělá je když hodně opatrně přidávam plyn. zajímavý že mi to dělalo i s jinym motorem stejnýho typu co sem tam měl předtim. takže předpokládam že závada je v karburátoru, popř. cívka?fakt nevim. rozdělovače sem zkoušel dva a ten co tam je teď je bez vůlí s novejma kladívkama. karbec sem včera komplet vyčistil a přetěsnil i na zkoušku přetryskoval a furt to samý. Nedělá to na sytič nebo aspoň minimálně, a když prší tak taky ne🙂) nejhorší je to když je venku vedro,aspoň mi to tak přijde. ještě doplnim že karbec je SEDR. zapalovací kabely sou skoro nový a svíčky taky,nějaký obyčejný brisk co mi dali v autodílech na felicii.
22. květen 2013