K dostání budou na srazu.
Leták srazu
Trička na letošní sraz by Monsieur Lardon





K objednání zde http://lardon.cz/product.php?id_product=174
Bohužel jednání o přednášce musí začít nanovo, ale úplně se ji vzdát nechci. Pokud vše půjde podle plánu, tak by se konat měla, pouze jiný termín.





Takže pokud by se někomu chtěl udělat výlet do Jičína, můžeme to spojit s nějakým hospodským srazem či společnou procházkou do skal....
Neni vsem dnum konec, bude fajn, kdyz sraz vyjde jak ma 🙂 ... my asi ani jinej termin v zari nemuzeme ... kazdopadne myslenka hezka a urcite se ji vyuzije jindy 🙂
byl jsme na přednášce a Dan Pribán byl vybornej, řekl bych ještě lepší jak Vičnar, škoda...
OK, o přednášce s pravdou ven. Laškuju na toto téma už nějaký čas s Trabanťákama co se projeli přes Jižní Ameriku...





Bohužel, termín letošních eRekcí je v Jičíně zabitej 😕, takže přednáška o srazu nevyjde... 🙁(
Souhlas s m8, když bude v pátek přednáška, tak ani s Dejvidem nestihnou objednat třetí chod v hospodě...
Vzhledem k faktu, že nevím o jakou přednášku jde, tak mi to je jedno 🙂)).





Nicméně bych zkusil navrhnout hospodský setkání někde v Jičíně v jinym termínu a sraz nechal holej s fůrou prostoru se v pátek namazat 😀.
Bohužel špatné zprávy. Vzhledem k pohádkovému festivalu v Jičíně nedostaneme prostory na pořádání slibované přednášky. Máme dvě možnosti





A) změnit termín srazu a pokusit se přesunout i přednášku


😎 přednášku na srazu odpískat a v případě zájmu ji spáchat jindy
(A náhradní spojkový válec už si pomalu chystám 😀
Taktéž píšu do kalendáře, tou dobou už bude Štěpánce 7 měsíců, tak třeba přesvědčím i ženu a pojedeme jako rodina 🙂 Jinak termín přednášky je mi celkem jedno, ale plánuju dorazit už v pátek.
Už si píšu termín do kalendáře🙂 Stává se z toho taková "svatá" čtveřice:





Zimní Hundertslet - zahájení sezóny


Hundertgang - vrchol sezóny


Sraz Skoda 110R Coupé - milá povinnost


Jičínské eRekce - zakončení sezóny
OK - přednášku se pokusíme spáchat v pátek (osobně jsem také raději, v sobotu bych z toho neměl vůbec nic). Doufám, že vás v pátek dorazí víc nežli v loňském roce.


Zatím se nechci vyjaďřtovat k tématu a nic slubovat, vše je pouze v započatém jednání, ale jakmile to klapne (a jestli vůbec) vše se dozvíte. Zklamáni snad nebudete. 🙂





Trička (a všechny ostatní obdobné materiály) nám dělají "Lardoni" http://lardon.cz/


Domluvím s klukama nějaké varianty triček a možnost objednat si je před srazem s tím, že by jste si je buďto objednali a přijeli již vybaveni a nebo vyzvedli pak na srazu.
taky jsem pro přednášku před AOS, tedy v pátek. Na HG jsem na tom nebyl jinak... 🙂
manželka za zády se ptá kde sehnat eRekční tričko ? Díky !
určitě v sobotu po AOS (pojedeme). Přednáška na HG po AOS byla fajn (AOsku jsme nejeli) muheeee 🙂
Ještě prozraď, co to bude za přednášku, ať víme jak se naladit 🙂 Ale asi před srazem 🙂 neb jak píše David, já na tom byla na HG dost podobně ... nedala jsem sice čelo, ale výskovy záda 😀
Určitě před srazem, po AOS v Chrovákově stylu jsem zralej akorát tak do hajan... Na HG na bezva poAOSkový přednášce jsem chca, necha dal čelo...
Předpokládané se stává jistým... začínáme plánovat další sraz.


Prozatím mohu sdělit, že AOSka se pojede 14.9.2013.





Záměrně to neuvádím jako začátek srazu, neboť (pokud vše vyjde) je v plánu malé "překvapení" v podobě jistě zajímavé přednášky. Od Vás bych rád věděl, zda by jste ji uvítali spíše v pátek večer před srazem a nebo v sobotu večer o AOSce.