Moc se přední skla neleští neboť to lze probrousit a člověk si udělá čočku a pak může bejt malér, mě od toho sklenář odradil, zkusil bych polituru od 3M jako třeba na světla.
Včera som objednal z anglicka set na opravu škrabancov Oxid céria. Čo som videl video tak od stieračov rýhy zmizli. Závisí samozrejme od hlbky škrabanca. Ale toto by malo pomôcť. Dám vedieť.
Ahojte, potreboval by som jednu radu. Je možné niejakým spôsobom odstrániť škrabance od tesnenia na spúťacom skle vo dverách? U nás sú tri firmy zaoberajúcimi sa autosklom a aj uvádzajú že prevádzajú opravy skiel, a ked som im spomenul môj problém, tak na mňa pozerali jak péro z gauče.
Počul som niečo o oxide céria, s ktorým by to malo ísť. Sklo tam musí byť toto, lebo prvý model mal iné označenie. Mám dve sady na prvý model, ale jedna je hrôza a druhá je des. Je to spôsobené tým, že prvé modely nemali sametku, a to tesnenie časom ztvrdlo a krásne škrabalo sklo. Dakujem za rady.
26. červen 2013