dejvV: tak v takovém podání jako jste to měli je to na mě už troku extrém 🙂
Vitek: cestování na jawách je asi nejlepší 🙂





Panelka 250 + pav 40, Rumunsko minulý rok, paráda !





http://ed250.rajce.idnes.cz/Jawa-expedice_po_cestach_i_necestach_plocheho_Madarska_a_hornateho_krasneho_Rumunska./
dejvV: taky to vypadá pěkně. Cestování na motorce mě snad taky jednou čeká. Bizon + pav 41. Ale to spíš zámky v Porýní
Vítek : RDGA (Route des Grandes Alpes) mrkni do cestopisů zde http://www.motoborgo.net/
dragon : vůbec nevím o čem mluvíš, nikoho neznám a nikde jsem nebyl (neblil) 🙂))
dejvV: nešlo by jen o Saint-Tropez, mám představu navštívit ze 2 místa za den a zakempovat. Azurové pobřeží je jen takový vrchol cesty.
dejvV> Livigno, Livigno, to zase budeš ve skrytých prostorech Karkulky pašovat levný chlast co? 🙂
Ahoj Vítku,





Alpy jsou hezké, ale v Sait-Tropez není nic kromě policejní stanice...





Odhad cca 4tis na 20 dní je málo, ale třeba se budete plácat u vody tak vám to bude stačit. Pro 4tis km stačí bohatě 20tis CZK. A kempy nejsou potřeba, dá se bez kempu v rakousku i švýcarsku...





My příští rok máme v plánu zase Alpy, ale pojedeme po trase Praha-Plzen-Regensburg-líznout Mnichov- Garmisch-Partenkircher-Solden-Stelvio-Livigno- pak možná švýcarsko nebo jeden konkrétní kemp v Itálii pod Livignem.





Rodinná dovolená, více chodit po horách než jezdit autem na 10dní.





Páteční odpolední/noční přesun směr Livigno. Škoda 110L + pav10.
Přátelé, sice z ročním předstihem,ale vzhledem k počtu předpokládaných ujetých km pravděpodobně oprávněně, bych se chtěl zeptat, zda je mezi vámi pár dobrodruhů, kteří by se na takovou cestu rádi vydali. Přdpokládám:


-14 dní,


-náklady 25 - 30 tis na dva lidi ve voze,


-odhadovaný nájezd cca 4000 km,


-cílová destinace azurové pobřeží, Provance, Sain-tropez.....


Ubytování by bylo pavděpodobně hlavně ve stanech po kempech, o kempech ve Francii jsem četl samé pěkné věci. Nešlo by o to najet co nejvíce km,ale o to toho spoustu zažít a poznat.