Citlivě po celé délce zespod nahoru vyklopit. Tedy směrem ke střeše.
Jakože ty hliníkový? Citlivě na kraji poddloubnout a pak jdou pod vhodným úhlem celý ,,vylomit". Chvíli jsem s tím lehce kroutil a najednou celá vyskočila. Na obou stranách. Zpět nasadit a pak kleštema přes vhodnou podložku ( pásek plechu ) namačkat.
Jdou vůbec sundat z kila bez poškození? Jak na to?





Dík 🙂