Tak pokud se do karburátoru nějak nehrabe,tak co se mu tak může stát? Max. degraduje nějaké těsnění či gumička,nebo se zanese nečistotami z paliva.Asi by stačilo karbec řádně vyčistit a vyfoukat.-)
Zdravím a prosím o radu. Na svém eRku mám namontovaný Jikov DDSR. Od předchozího majitele byl seštelovaný a dle pravidla že co funguje, do toho se nevrtá, jsem s ním spokojeně jezdil a vše bez problémů. Držel dobře volnoběh a motor šel plynule za všech otáček. Poslední dobou začal ale volnoběh blbnout, např. po dojíždění na křižovatku a puštění plynu motor zhasnul a byl docela problém s teplými starty. Pohrál jsem si s tím za tepla regulací škrtící klapky a šroubem bohatosti směsi, vše se zdálo v pořádku,opět bezvadně držel volnoběh. Problém ale opět nastávaly, až tak cca po půlhodině jízdy. Zas po puštění plynu zhasínal motor a nastartovat znovu bylo možné jen se sytičem. Nechal jsem tedy včera motor běžet přes půl hodiny, což je doba za kterou vždy mnou popisované problémy nastávaly a opět si začal hrát s nastavením volnoběhu. Volnoběh drží, teplé starty jsou v pohodě, ale za cenu toho, že šroub bohatosi je vytočený ven na max. a drží jen s bídou na posledních dvou třech závitech a koleduju si akorát tak o to, že ho někde ztratím. Zjevně je někde chyba. Poradíte ? Díky Petr
14. červenec 2013