palubka rs
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
9. prosinec 2012
Napiš mi na email, rozměry neposkytnu, ale samotnej kaslik klidně...
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
9. prosinec 2012
To je přesně ten kaslík,nemáte prosím rozměry?
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
4. prosinec 2012
Někde tu dokonce mám výpalek dle origa
http://skoda110r.eu/140rr/cervenec1120003.jpg
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
4. prosinec 2012
Zdravím,prosím nemáte někdo rozměry na kaslík z RS palubky kde jsou spínače světel a čerpadel?Dík Franta
Líbí se
Link
Odpovědět
9. prosinec 2012