Téma Nové téma Založil
Tlumiče s 110r (7 příspěvků)
Diskutující: Džon, HANESS, pajk, Jarda.r, J.T., jarda.137
Volná poloosa (38 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, pajk, RST, Dejvid, Petr, dejvV, Daves, Chrobak.SACEK
Skoda 130 RS, podklady pro polepy (19 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, mototechna, Max, Petkar, Fity, RST, Jikra, PatoRS, Chrobak.SACEK, jourin, cuker
Axiální vůle poloosy (6 příspěvků)
Diskutující: pajk, Dejvid, dejvV
obroučky budíků (6 příspěvků)
Diskutující: Martin z K, basumen, Chrobak.SACEK, Jozka
obtisk - schema razeni (4 příspěvky)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Thomas, mbx
pískání brzd (14 příspěvků)
Diskutující: Myschak, m8rinek, ondrejs, RST, Jarda.r, vhml, Eminem, J.T., Chrobak.SACEK, Jikra
Šrouby M7 podruhé (12 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, pajk, Hansi, Mira, hagios, RST
The Lord of the Ring - Pán prstenu (14 příspěvků)
Diskutující: RST, DANRS, Max, Jarda.r, Petkar, Hansi, danik, Petr, m8rinek, daves, Marty110r
šróby na spz (15 příspěvků)
Diskutující: Max, dejvV, Roman, Shop, Vitek, Eminem, Jozka, Marty110r, m8rinek, mkupe
PC nostalgie (29 příspěvků)
Diskutující: dejvV, Ferdo mravec, Chrobak.SACEK, VanThomas, afro100, ZdenoR, KarabenNemsi, Daves, Eminem, Jozka, Kloggie, Petr, RST, Tátomechanük, Falcon, Jarda.r
OB Autodíly (4 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, danik, Kubaembecko
Plechová kavalerie (13 příspěvků)
Diskutující: Vitek, afro100, Chrobak.SACEK, Falcon, Kubaembecko
Tak co ladíte na HG 2011:-) (88 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Vitek, Danda, Čapoun, Eminem, Petkar, daves, DVD76, dejvV, Kubaembecko, kpt.Budha, ZdenoR, afro100, sharp, Dejvid, Max, Tátomechanük, RST, Jarda.r, fido, m8rinek, Petr, Chrobak.SACEK
Bohemia rallye 2011 (3 příspěvky)
Diskutující: RST, m8rinek, Dejvid
Problém s aktualizací článku (5 příspěvků)
Diskutující: RST, m8rinek, ZdenoR
prodej erka (6 příspěvků)
Diskutující: jkl, Vilda, m8rinek, Diamant75
Chlórkaučuková podkladová barva (9 příspěvků)
Diskutující: vhml, Jikra, ZdenoR, jano130rs, Tomajko
Výstava závodních speciálů (12 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, RST, Max, Chrobak.SACEK
reklama na erko ve Vyprávěj (4 příspěvky)
Diskutující: Vitek, Martin z K, Marty110r, jourin
Autosalon (4 příspěvky)
Diskutující: RST, Eminem, m8rinek
Při delší jízdě nejde nastartovat (27 příspěvků)
Diskutující: Myschak, danik, Jikra, Falcon, DVD76, RST, pajk, Medvěd, Eminem, Petr, vhml, HANESS, Čapoun, dejvV
Přepis vozu v depozitu (17 příspěvků)
Diskutující: Jikra, Max, mkupe, danik, RST, Daves, Pů, Petr, vhml, jkl, Vitek
Stavba 130RS (4 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Martin z K, PatoRS, dejvV
Už je to tady (16 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Eminem, Jikra, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Petkar, mototechna, MATY, Ferdo mravec, Marty110r, J.T., Petr, Martin z K
z čeho to je? (15 příspěvků)
Diskutující: Ulccinen, Chrobak.SACEK, Eminem, Falcon, Kubaembecko, Petkar, jkl, danik
Svíčky (po 101) (36 příspěvků)
Diskutující: fido, dejvV, Petr, Martin z K, vhml, KDB, Eminem, Jikra, RST, m8rinek, Chrobak.SACEK
zatuhlý větrák (2 příspěvky)
Diskutující: Diamant75, Jozka
Strach o své eRko (72 příspěvky)
Diskutující: Jozka, Hansoff, afro100, Vitek, Petr, Chrobak.SACEK, Jikra, MATY, mototechna, RST, Luky, danik, Petkar, Eminem, Čapoun, Laďa-Ladis, Kubaembecko, daves, dejvV, pajk, Falcon
Operadlo Model 71-72 (4 příspěvky)
Diskutující: Falcon, RST, Martin z K
Četnost vozidel Škoda (22 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, afro100, Eminem, Petr, Kubaembecko, Tomajko, Jochim, dejvV, Tomas, Hansoff, Jozka, Luky, Chrobak.SACEK, danik
Favorit - silenblok na vodní pumpě (5 příspěvků)
Diskutující: Tomajko, Kubaembecko, Tomas, Dejvid, Daves
Chladící médium (16 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, m8rinek, Eminem, J.T., vhml, Petr, Jikra, dejvV, danik, ZdenoR, Tátomechanük, Chrobak.SACEK
přední náprava (4 příspěvky)
Diskutující: fido, Danda, Franta
prodrazena oprava vyfuku :/ (11 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Lucinka, dejvV, Eminem, Chrobak.SACEK, daves
sedmdesátdvojka (13 příspěvků)
Diskutující: Eminem, afro100, Chrobak.SACEK, Martin z K, getbizi, KDB, PU, Falcon, danik
přehlášení vozejku (11 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, dejvV, Jarda.r, Max, danik, Pů
zadní pásy sedan (14 příspěvků)
Diskutující: Eminem, pajk, RST, m8rinek, Jarda.r, Chrobak.SACEK, Petkar, dejvV
Konec webů? (80 příspěvků)
Diskutující: Max, vhml, Kubaembecko, Stanley, pajk, DVD76, MATY, Laďo, Pů, Eminem, m8rinek, Jarda.r, Daves, Petr, RST, Danda, Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, Hansoff, mototechna
24 hodin Le Mans (10 příspěvků)
Diskutující: Jikra, Chrobak.SACEK, Mojek, vhml, RST, Falcon
Stavba ultrazvukové čističky (9 příspěvků)
Diskutující: Daves, Lord-Dj Free, m8rinek
Grossglockner Hochalpenstrasse (408 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Luky, Čapoun, pajk, Vitek, Diamant75, afro100, Petkar, m8, m8rinek, MATY, DVD76, Myschak, Eminem, S.D.Gotrek, Petr, RST, vhml, Dejvid, dejvV, Jikra, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, dejv
kompresor (13 příspěvků)
Diskutující: Vitek, dejvV, RST, kachnis, Daves, danik, mototechna
pre zaujemcov (1 příspěvek)
Diskutující: vlllad
Startování favorita (10 příspěvků)
Diskutující: Eminem, RST, Chrobak.SACEK
Jaké svíčky do upraveného motoru ;o) (22 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, vhml, m8rinek, Eminem, Stanley, RST, Daves, gReen eRko, Petr, dejvV
Benzín (118 příspěvků)
Diskutující: danik, dejvV, Luky, Petr, Čapoun, Jarda.r, pajk, Daves, Petkar, Eminem, Falcon, RST, vhml, Chrobak.SACEK, m8rinek
Olej (23 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, danik, Hansi, Stanley, Jarda.r, Eminem, Čapoun, larry, RST
Fotky z akcí (3 příspěvky)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Petr
Kolekce autíček - výměna (2 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, Kubaembecko