| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Tlumiče s 110r
(7 příspěvků) Diskutující: Džon, HANESS, pajk, Jarda.r, J.T., jarda.137 |
jarda.137 |
|
Volná poloosa
(38 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, pajk, RST, Dejvid, Petr, dejvV, Daves, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Skoda 130 RS, podklady pro polepy
(19 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, mototechna, Max, Petkar, Fity, RST, Jikra, PatoRS, Chrobak.SACEK, jourin, cuker |
jourin |
|
Axiální vůle poloosy
(6 příspěvků) Diskutující: pajk, Dejvid, dejvV |
Dejvid |
|
obroučky budíků
(6 příspěvků) Diskutující: Martin z K, basumen, Chrobak.SACEK, Jozka |
basumen |
|
obtisk - schema razeni
(4 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Thomas, mbx |
unknown |
|
pískání brzd
(14 příspěvků) Diskutující: Myschak, m8rinek, ondrejs, RST, Jarda.r, vhml, Eminem, J.T., Chrobak.SACEK, Jikra |
ondrejs |
|
Šrouby M7 podruhé
(12 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, pajk, Hansi, Mira, hagios, RST |
RST |
|
The Lord of the Ring - Pán prstenu
(14 příspěvků) Diskutující: RST, DANRS, Max, Jarda.r, Petkar, Hansi, danik, Petr, m8rinek, daves, Marty110r |
Marty110r |
|
šróby na spz
(15 příspěvků) Diskutující: Max, dejvV, Roman, Shop, Vitek, Eminem, Jozka, Marty110r, m8rinek, mkupe |
unknown |
|
PC nostalgie
(29 příspěvků) Diskutující: dejvV, Ferdo mravec, Chrobak.SACEK, VanThomas, afro100, ZdenoR, KarabenNemsi, Daves, Eminem, Jozka, Kloggie, Petr, RST, Tátomechanük, Falcon, Jarda.r |
RST |
|
OB Autodíly
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, danik, Kubaembecko |
Kubaembecko |
|
Plechová kavalerie
(13 příspěvků) Diskutující: Vitek, afro100, Chrobak.SACEK, Falcon, Kubaembecko |
Vitek |
|
Tak co ladíte na HG 2011:-)
(88 příspěvků) Diskutující: Myschak, Vitek, Danda, Čapoun, Eminem, Petkar, daves, DVD76, dejvV, Kubaembecko, kpt.Budha, ZdenoR, afro100, sharp, Dejvid, Max, Tátomechanük, RST, Jarda.r, fido, m8rinek, Petr, Chrobak.SACEK |
Čapoun |
|
Bohemia rallye 2011
(3 příspěvky) Diskutující: RST, m8rinek, Dejvid |
RST |
|
Problém s aktualizací článku
(5 příspěvků) Diskutující: RST, m8rinek, ZdenoR |
ZdenoR |
|
prodej erka
(6 příspěvků) Diskutující: jkl, Vilda, m8rinek, Diamant75 |
Vilda |
|
Chlórkaučuková podkladová barva
(9 příspěvků) Diskutující: vhml, Jikra, ZdenoR, jano130rs, Tomajko |
Tomajko |
|
Výstava závodních speciálů
(12 příspěvků) Diskutující: Dejvid, RST, Max, Chrobak.SACEK |
Max |
|
reklama na erko ve Vyprávěj
(4 příspěvky) Diskutující: Vitek, Martin z K, Marty110r, jourin |
Vitek |
|
Autosalon
(4 příspěvky) Diskutující: RST, Eminem, m8rinek |
Eminem |
|
Při delší jízdě nejde nastartovat
(27 příspěvků) Diskutující: Myschak, danik, Jikra, Falcon, DVD76, RST, pajk, Medvěd, Eminem, Petr, vhml, HANESS, Čapoun, dejvV |
Čapoun |
|
Přepis vozu v depozitu
(17 příspěvků) Diskutující: Jikra, Max, mkupe, danik, RST, Daves, Pů, Petr, vhml, jkl, Vitek |
Vitek |
|
Stavba 130RS
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Martin z K, PatoRS, dejvV |
m8rinek |
|
Už je to tady
(16 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Eminem, Jikra, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Petkar, mototechna, MATY, Ferdo mravec, Marty110r, J.T., Petr, Martin z K |
J.T. |
|
z čeho to je?
(15 příspěvků) Diskutující: Ulccinen, Chrobak.SACEK, Eminem, Falcon, Kubaembecko, Petkar, jkl, danik |
Ulccinen |
|
Svíčky (po 101)
(36 příspěvků) Diskutující: fido, dejvV, Petr, Martin z K, vhml, KDB, Eminem, Jikra, RST, m8rinek, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
zatuhlý větrák
(2 příspěvky) Diskutující: Diamant75, Jozka |
Diamant75 |
|
Strach o své eRko
(72 příspěvky) Diskutující: Jozka, Hansoff, afro100, Vitek, Petr, Chrobak.SACEK, Jikra, MATY, mototechna, RST, Luky, danik, Petkar, Eminem, Čapoun, Laďa-Ladis, Kubaembecko, daves, dejvV, pajk, Falcon |
Chrobak.SACEK |
|
Operadlo Model 71-72
(4 příspěvky) Diskutující: Falcon, RST, Martin z K |
Erkomartin |
|
Četnost vozidel Škoda
(22 příspěvky) Diskutující: m8rinek, afro100, Eminem, Petr, Kubaembecko, Tomajko, Jochim, dejvV, Tomas, Hansoff, Jozka, Luky, Chrobak.SACEK, danik |
Chrobak.SACEK |
|
Favorit - silenblok na vodní pumpě
(5 příspěvků) Diskutující: Tomajko, Kubaembecko, Tomas, Dejvid, Daves |
Tomajko |
|
Chladící médium
(16 příspěvků) Diskutující: Dejvid, m8rinek, Eminem, J.T., vhml, Petr, Jikra, dejvV, danik, ZdenoR, Tátomechanük, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
přední náprava
(4 příspěvky) Diskutující: fido, Danda, Franta |
unknown |
|
prodrazena oprava vyfuku :/
(11 příspěvků) Diskutující: Falcon, Lucinka, dejvV, Eminem, Chrobak.SACEK, daves |
unknown |
|
sedmdesátdvojka
(13 příspěvků) Diskutující: Eminem, afro100, Chrobak.SACEK, Martin z K, getbizi, KDB, PU, Falcon, danik |
danik |
|
přehlášení vozejku
(11 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, dejvV, Jarda.r, Max, danik, Pů |
Pů |
|
zadní pásy sedan
(14 příspěvků) Diskutující: Eminem, pajk, RST, m8rinek, Jarda.r, Chrobak.SACEK, Petkar, dejvV |
dejvV |
|
Konec webů?
(80 příspěvků) Diskutující: Max, vhml, Kubaembecko, Stanley, pajk, DVD76, MATY, Laďo, Pů, Eminem, m8rinek, Jarda.r, Daves, Petr, RST, Danda, Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, Hansoff, mototechna |
RST |
|
24 hodin Le Mans
(10 příspěvků) Diskutující: Jikra, Chrobak.SACEK, Mojek, vhml, RST, Falcon |
Chrobak.SACEK |
|
Stavba ultrazvukové čističky
(9 příspěvků) Diskutující: Daves, Lord-Dj Free, m8rinek |
m8rinek |
|
Grossglockner Hochalpenstrasse
(408 příspěvků) Diskutující: Hansi, Luky, Čapoun, pajk, Vitek, Diamant75, afro100, Petkar, m8, m8rinek, MATY, DVD76, Myschak, Eminem, S.D.Gotrek, Petr, RST, vhml, Dejvid, dejvV, Jikra, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, dejv |
Chrobak.SACEK |
|
kompresor
(13 příspěvků) Diskutující: Vitek, dejvV, RST, kachnis, Daves, danik, mototechna |
unknown |
|
pre zaujemcov
(1 příspěvek) Diskutující: vlllad |
vlllad |
|
Startování favorita
(10 příspěvků) Diskutující: Eminem, RST, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Jaké svíčky do upraveného motoru ;o)
(22 příspěvky) Diskutující: Dejvid, vhml, m8rinek, Eminem, Stanley, RST, Daves, gReen eRko, Petr, dejvV |
gReen eRko |
|
Benzín
(118 příspěvků) Diskutující: danik, dejvV, Luky, Petr, Čapoun, Jarda.r, pajk, Daves, Petkar, Eminem, Falcon, RST, vhml, Chrobak.SACEK, m8rinek |
RST |
|
Olej
(23 příspěvky) Diskutující: Dejvid, danik, Hansi, Stanley, Jarda.r, Eminem, Čapoun, larry, RST |
Jarda.r |
|
Fotky z akcí
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Petr |
Chrobak.SACEK |
|
Kolekce autíček - výměna
(2 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Kubaembecko |
S.D.Gotrek |