Dovolím si konstatovat, že jo to asi úplně jedno.
zdarec,mel bych takovy dotaz, menim spojovou trubicku na Rku a dostala se mi do rukou trubicka s menším vnitřním průměrem(cca jako brzdová)myslite ze je mozno ji pouzit nebo mam radeji sehnat tu origo(at to nedelam 2x),thx