spojková trubička
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Danda
3. březen 2007
Dovolím si konstatovat, že jo to asi úplně jedno.
Líbí se
Link
Odpovědět
Koko
2. březen 2007
zdarec,mel bych takovy dotaz, menim spojovou trubicku na Rku a dostala se mi do rukou trubicka s menším vnitřním průměrem(cca jako brzdová)myslite ze je mozno ji pouzit nebo mam radeji sehnat tu origo(at to nedelam 2x),thx
Líbí se
Link
Odpovědět
3. březen 2007