V PRAZE Laďo, V PRAZE ;O)))
No jo ve Brně nebo ve Plzni možná máte Fabory ale jinde ? Poslat 1 matičku ?
No nevím... já jsem ve Fabory normálně kupoval kusový množství... pokud je to skladem na prodejně, nebyl to nikdy problém
Medvěd: opravdu? Tak já Ti pošlu to čidlo i se zátkou + provizi🙂, byl bych Ti zavázán! Pošli mi prosím Tvou adresu na mail. Díky Ti
Já nebyl přihlášenej,
Pošli mi obrázek a rozměry čidla, zátky a rozměry toho závitu. Závitníky i soustruh mám, tak ti to spáchám. 🙂
jj to určitě má ...ale nech si poslat jednu matku :O)





u nás v šopu se spojovacím materiálem ti objednají taky všechno co existuje ale min odběr je 10 Ks :O(
FABORY http://www.fabory.cz matky s W-závitem určitě má...
Tak trocho osvěty neuškodí...Witvorth není primárně kuželový ale má jiné stoupání, průměr a vůbec je kapku jiný protože je rozměr v palcích " kuželový závit může být taky metrický a dělá se právě na čidlech nebo zátkách čili je samotěsnící.





pokud chceš čidlo s kuželovým Witvortem dát do zaslepovací zátky tak by ti někdo musel udělat ten W závit udělat do té zátky ale takový malý na soutruhu ? a sehnat takový závitník je stejný problém ...no nevím jedině tak sehnat u topenářů nebo vodařů a nebo spojku s předmětným závitem a tu navařit na tu zátku...jenže vetšina těch spojek se nedá přivařit tak asi jedině sehnat příslušnou matku ale bude to asi oříšek.....





asi by bylo rychlejší a jednodušší sehnat jiné čidlo 😉





BTW jednou jsem potřeboval udělat do garáží rozvod na takový ty pérový hadice ke kompresorům na foukání gum aut a narazil jsem na stejný problém sehnat závitníky páč ty spojky mají Wivorth, nakonec jsme ten rozvod udělali z plastu na vodu a byl klid.
tam nejspíš ne, hutnik nebo fabory
A kde? V obyč. železářství? Zeptat se můžu
Kup matku a navař na šroub... 😉
Nevěděl by někdo, prosím, kde nechat vyrobit tenhle kuželový závit do šroubu? Na internetu jsem nic nenašel. Mám tenhle závit na čídle od teploměru oleje, které potřebuji umístit skrz jeden zaslepovací šroub v bloku.Děkuji