Kola ARC
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Tom
2. květen 2007
Stepane myslis, ze to bude Ok i na elektronove delitka? Tam patri ta guma a pres ni dat jeste silikon, abych mohl pouzit bezdusovky? Dik
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
1. květen 2007
neni za co,ja jsem nad tim take nejdrive laboroval ,ale je tohle nejjemnejsi metoda jak to rozdelit 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Zdenek
30. duben 2007
Dik moc za radu,trochu jsem se toho bal🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
30. duben 2007
dej tak neutralni silikon,ten neskodi hliniku.Sundas🙂 povolis srouby o cca 2-3mm a pustis do toho vzduch a oni pusti a nic se jim nestane,delam to tak u 3dilnych MTX🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Zdenek
30. duben 2007
Zdravím,
mám kola ARC a bojím se,že když to dám na pneu a zalepím k sobě límce tmelem tak už to nikdy nerozdělám.
Líbí se
Link
Odpovědět
2. květen 2007