Stepane myslis, ze to bude Ok i na elektronove delitka? Tam patri ta guma a pres ni dat jeste silikon, abych mohl pouzit bezdusovky? Dik
neni za co,ja jsem nad tim take nejdrive laboroval ,ale je tohle nejjemnejsi metoda jak to rozdelit 🙂
Dik moc za radu,trochu jsem se toho bal🙂
dej tak neutralni silikon,ten neskodi hliniku.Sundas🙂 povolis srouby o cca 2-3mm a pustis do toho vzduch a oni pusti a nic se jim nestane,delam to tak u 3dilnych MTX🙂
Zdravím,


mám kola ARC a bojím se,že když to dám na pneu a zalepím k sobě límce tmelem tak už to nikdy nerozdělám.